קשתות צעירה

נועם מספר מהי קשתות אינסטנקטיבית בשבילו

דור העתיד באימון

פיתוח כישורים לחיים

בעוד קשתות אינסטינקטיבית מתאימה גם לקהל בוגר, הקהל המרוויח ממנה את הכישורים האמיתיים לחיים הם הילדים והנוער, כי הם מגיעים לפעילויות ללא מטענים, ללא עכבות, ומוצאים בה דרך מעולה לפיתוח יכולות מיקוד, הבנה, תגובה אינסטיקיבית למצבים יומיומיים והרבה כיף וחוויה. הפעילות ממקדת את הילדים ומאפשרת להם להציב מטרות פיזיות וקונספטואליות/דמיוניות, מעודדת חשיבה לטווח הארוך ופיתוח חברויות מעבר למסכי הטלפונים והרשתות החברתיות, בפעילות אאוטדור מהנה וחוויתית. 

קשתות - הדבר הפשוט הכי מורכב שיש
  • מאפשר לילדים ולנוער לפתח כישורים חברתיים שנשארים לאורך זמן במסגרת פעילות חוויתית 

  • פעילות אאוטדור חוויתית וקלילה לבנות ובנים השוברת את שגרת החיים, נותנת מקום לפורקן וקבלת אחריות

  • הפעילות מפתחת יכולת ריכוז לזמן ארוך, מחזקת בטחון עצמי, פיתוח מוטוריקה גסה ועדינה ויכולות שליטה מוגברות בגוף

  • הוכח שפעילות קליעה בקשתות אינסטנקטיבית מחדשת תאים רדומים ומפעילה את הצד הימני של המוח. בזכות זאת, נוצר קשר ישיר בין עיסוק בקשתות אינסטנקטיבית להעצמת יכולת הריכוז והפחתה בצריכת ריטלין ודומיו בקרב ילדים ובני/ות נוער

  • כל אחד יכול לקחת חלק בפעילות ואין צורך בכושר גופני גבוה או בידע מוקדם 

  • ניתן להגיע לפעילות במסגרת משפחתית

תתחילו, תתמידו, תצליחו!

בעבר, קליעה בחץ וקשת נחשבה כפעילות אצילית. קשתים היו בעלי יכולות פיסיות ומנטליות גבוהות. כיום, התאמנו את הקשתות לכדי מיצוי חוויתי להרגשת ושיפור יכולות אלו בפעילויות קבועות של המרכז. אין דרך לתאר את עוצמת החוויה, גם לא דרך תמונות וסרטונים. מי שיורה פעם אחת בחץ וקשת, מבין על מה מדובר. 

 

מה קורה בפעילות

ניתן להשתלב בפעילות המרכז במסגרת מפגשי אימון/חוג שבועיים, המתקיימים בטבע. המפגשים מונחים, מאורגנים וכוללים יחס אישי לכל משתתף ומשתתפת. משכם נע בסביבות שעה, והם אינם דורשים כושר גופני גבוה. 

איך ממשיכים מכאן

כדי לבוא למפגש ניסיון בו תכירו את המרכז ואותנו, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בקישור הזה ונשמח לתאם אתכם את הזמן המתאים ביותר עבור ילדיכם. מפגש הניסיון לא מחייב אותם בהרשמה, אלא בהנאה בלבד!