אירועי חברות

תמי מסטודיו אימג׳ינט מספרת על הפעילות

פעילות לדוגמא - ירי חיצים למטרה (הילוך איטי)

סדנאות קשתות אינסטינקטיבית לארגונים - מבדילים בין הסחות ומטרות

קשתות אינסטינקטיבית ישראל מציעה לארגונים ולחברות מכל סוג וגודל סדנאות וימי גיבוש המשלבים את עולם הקשתות עם עולם העסקים. המשמעות של כך בפועל היא שבמשך מספר שעות שוברים את השגרה היומיומית ונהנים מפעילות חוויתית המאתגרת את המשתתפים, מלמדת אותם על מיקוד במטרה ועל אסטרטגיה להשגת יעדים. מעבר להנאה בפעילות, המשתתפים לוקחים איתם להמשך ערכים רבים ולומדים במהלך יום הגיבוש או הפעילות, כיצד ניתן לשלב טוב יותר את מה שלמדו בעבודתם היומיומית. הפעילות היא בסגנון אאוטדור קלילה השוברת את שגרת החיים, נותנת מקום לפורקן, משפרת יכולות מיקוד ותוך זמן קצר מספקת תחושה של רעננות נפשית ופיזית.

קשתות - הדבר הפשוט הכי מורכב שיש
  • שדרוג משמעותי של יעילות בעבודה הודות לכלים להצבת מטרות ועמידה ביעדים, שדרוג יכולות ניהול ומנהיגות

  • הוכח שפעילות קליעה בקשתות אינסטנקטיבית, גם לזמן קצר, מחדשת תאים רדומים ומפעילה את הצד הימני של המוח

  • הפעילות מגבירה את יכולות המיקוד במטרות והתעלמות מהפרעות

  • שיפור יעילות בעבודה ובבית והעלאת רמות האנרגיה 

  • חיזוק שרירי הידיים ושרירי הפלג הגוף העליון (אידיאלי לאנשים שיושבים שעות רבות מול מחשב)

  • פעילות ייחודית ושונה מאוד בנוף הארגוני, שתורמת משמעותית לרענון הצוות, מצב הרוח, חיזוק חברויות, שמספקת זכרון חוויתי לאורך זמן

תתחילו, תתמידו, תצליחו!

בעבר, קליעה בחץ וקשת נחשבה כפעילות אצילית. קשתים היו בעלי יכולות פיסיות ומנטליות גבוהות. כיום, התאמנו את הקשתות לכדי מיצוי חוויתי להרגשת ושיפור יכולות אלו בסדנאות ופעילויות חד יומיות. אין דרך לתאר את עוצמת החוויה, גם לא דרך תמונות וסרטונים. מי שיורה פעם אחת בחץ וקשת, מבין על מה מדובר, גם אם זו פעילות חד פעמית, היא חוויתית ותיזכר לאורך זמן.

איך ממשיכים מכאן

כדי לתאם ימי גיבוש וחוויה לארגון או לחברה בה אתם עובדים, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בקישור הזה ונשמח לבוא אליכם, לפגישה לא מחייבת, כדי להכיר את הארגון, להכיר אתכם ואת הדרישות שלכם ולתכנן יחד את הפעילות האולטימטיבית עבורכם. הכיף כלול בפנים!