קשתות בוגרים

גיל, מספר על חוויותיו במרכז

ירי אינסטנקטיבי למרחקים ארוכים

מגדירים מחדש מיקוד במטרה

ככל שאנשים מתבגרים ומתמקדים בעבודה, במשפחה, בגידול ילדים, התחביבים וזמן הפנאי נדחקים הצידה ואין לכולם את היכולת לעצור ולעסוק בפעילות כלשהי כדי למקד את עצמם, לחשוב על הסביבה שלהם ולהירגע בין כל המחויבויות שיש. הקשתות היא לא רק תחביב, אלא עבור רבים משמשת כפעילות משחררת, ממקדת ומשפרת כושר גופני ויכולות ריכוז. לאורך השנים הבינו שבכל שלב בחיים אפשר ורצוי לעסוק בקשתות אינסטנקטיבית בכדי לפתח יכולות אלו. הרבה מהקשתים החברים במועדון שלנו מגיעים פעמים רבות עם בני המשפחה, ולומדים ליהנות מהפעילות אצלנו ביחד ולחוד. אם אתם מחפשים משהו חדש, מאתגר, שמעט אנשים מודעים לקיומו ולייחוד שבו, בואו לגלות את עולם הקשתות האינסטיקטיבית.

קשתות - הדבר הפשוט הכי מורכב שיש
  • פעילות אאוטדור קלילה השוברת את שגרת החיים ומספקת רוגע. הפעילות מעוררת ומחדדת את החושים, שליטה בגוף ומגבירה פעילות המוח

  • בקשתות אינסטנקטיבית יש הרבה יתרונות לנסיון החיים, ובניגוד לענפי ספורט רבים, בהם השיא מתקבל בגיל צעיר, הוכח שקליעה אינסטנקטיבית בקשת מחדשת תאים רדומים ומפעילה את הצד הימני במוח. 

  • הפעילות הינה פעילות ספורטיבית ברמת עצימות מותאמת אישית ומספקת תחושה של רעננות נפשית ופיסית

  • שדרוג משמעותי של יעילות בעבודה הודות לכלים להצבת מטרות ועמידה ביעדים, שדרוג יכולות ניהול ומנהיגות

  • מקום אידיאלי לפורקן המאפשר למשתתפים לחזור לשגרה רעננים וממוקדים. הרבה אנשים שבאים ״לירות חיצים״ בפעילויות המרכז עושים זאת כדי להתנתק, להתמקד ולמצוא פתרונות לסיטואציות בחיים ובעבודה

תתחילו, תתמידו, תצליחו!

בעבר, קליעה בחץ וקשת נחשבה כפעילות אצילית. קשתים היו בעלי יכולות פיסיות ומנטליות גבוהות. כיום, התאמנו את הקשתות לכדי מיצוי חוויתי להרגשת ושיפור יכולות אלו בפעילויות קבועות של המרכז. אין דרך לתאר את עוצמת החוויה, גם לא דרך תמונות וסרטונים. מי שיורה פעם אחת בחץ וקשת, מבין על מה מדובר. 

 

מה קורה בפעילות

ניתן להשתלב בפעילות המרכז במסגרת מפגשי אימון שבועיים, המתקיימים בטבע. המפגשים מונחים, מאורגנים וכוללים יחס אישי לכל משתתף ומשתתפת. משכם נע בסביבות שעה וחצי, והם אינם דורשים כושר גופני גבוה. 

איך ממשיכים מכאן

כדי לבוא למפגש ניסיון בו תכירו את המרכז ואותנו, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בקישור הזה ונשמח לתאם אתכם את הזמן המתאים ביותר עבורכם. מפגש הניסיון לא מחייב אתכם בהרשמה, אלא בהנאה בלבד!